کتاب برای هدیه

به دنبال کتابی مناسب برای هدیه دادن به فرزند خود هستید؟ لازم به جست‌و‌جوی بیشتر نیست! ما اینجا شما را راهنمایی می‌کنیم تا بهترین انتخاب کتاب را داشته باشید…

کتاب برای هدیه - لیبرنو

چرا کتاب بهترین هدیه است؟

کتاب ماندگار است

کتاب مانند عطر و ادکلن، مانند یک کروات، مانند یک خودنویس نفیس مصرف نمی‌شود. کتاب تمام شدنی نیست.

کتاب همیشه تازه می‌ماند

کتاب با هر بار خوانده شدن تجربیات جدیدی را برای خواننده به ارمغان می‌آورد. هر بار درک بهتری از محتوا برای او ایجاد می‌کند.

کتاب برای همه‌ی سلیقه‌ها

چه کالایی متنوع‌تر از کتاب سراغ دارید. کتاب برای هر سلیقه‌ای یافت می‌شود. کافی‌است حوصله به خرج دهید.

کتاب و لذت آگاهی

این چیزی که شما هدیه می‌دهید کتاب نیست. بلکه لذت آگاهی است که به واقع کتاب را به  ارزشمندترین هدیه تبدیل می‌کند.

لیبرنو برای انتخاب هدیه چه کمکی می‌کند؟

انتخاب یک کتاب از میان صدها کتاب جذاب، کار دشواری است که لیبرنو با طبقه‌بندی کتاب‌ها براساس موضوعاتشان، آن را آسان کرده‌است! تنها دانستن موضوع مورد علاقه‌ی گیرنده‌ی هدیه کافیست تا کتابی برایش انتخاب کنید که تا پایان کتاب آن را زمین نگذارد.

شما می‌توانید کنار کتاب خود یک یاد‌داشت اختصاصی هم برای فرد گیرنده‌ی هدیه ارسال کنید. در این صورت کافی است که متن را در بخش مورد نظر نوشته و درخواست الصاق متن شما به بسته‌ی هدیه را تأیید نمایید.

لیبرنو برای کتاب‌هایی که به عنوان هدیه ارسال می‌شوند، بسته‌بندی جداگانه‌ای در نظر گرفته است. این بسته‌بندی علاوه بر حفاظت از کتاب، ذوق و شوق بیشتری برای گیرنده‌ی هدیه ایجاد می‌کند.

شما می‌توانید بخواهید که کتاب توسط لیبرنو در ساعت و روز مشخصی برای هدیه‌گیرنده ارسال شود. لیبرنو در سورپرایز کردن عزیزانتان با شما همراهی می‌کند. پس نگران از دست‌دادن لحظات خاص نباشید.

اگر شما نتوانستید از میان کتاب‌های موجود در لیبرنو انتخاب کنید، شاید وقت آن شده باشد که از مشاوره‌ی اختصاصی و رایگان ما استفاده کنید. همکاران ما در بخش انتخاب کتاب برای هدیه به شما در این خصوص کمک خواهند داد.

اگر می‌خواهید به خودتان یک کتاب هدیه بدهید، لازم است که به ما اعتماد نمایید. با همکاران بخش مشاوره‌‌ی انتخاب کتاب ما صحبت می‌کنید. بر اساس مشورتی که با شما می‌کنیم کتاب را انتخاب می‌کنیم و بدون اینکه به شما عنوان کتاب را بگوییم برایتان ارسال می‌کنیم.