لیبرنو
لیبرنو

لیبرنو

دیدگاه‌های این فروشنده

 1. 5 out of 5

  داستان زیبا، راوی عالی، طراحی صدا عالی. فقط فکر می کنم جذابیت این جنس محتوا، البته نه از لحاظ کیفیت تولید، بلکه از لحاظ کیفیت داستان و جذابیت اون برای 7 تا 10 سال، کششی رو ایجاد نکنه ... مقایسه کنید با محتوایی که بچه های 7 تا 10 ساله الان دارن به اشکال مختلف دریافت می کنند و بهش علاقه مندند ....

 2. 4 out of 5

  سلام، آیا تحقیقی انجام شده که 18 دقیقه تایم مناسبی هست که بشه یه بچه 5 تا 10 سال رو نسبت به یه محتوای صوتی فعال و علاقه مند نگه داشت ؟

 3. 4 out of 5

  سلام، اگر راوی داستان خانم باشه، برای بچه ها جذاب تر نیست ؟ البته با ارادت کامل نسبت به آقای قلمبر 😊

 4. 5 out of 5

  سلام، صدای پس زمینه و افکتها عالی بود و تو رو می بره وسط داستان

 5. 5 out of 5

  (Guest)

  جالب بود. پسر من دلش اینقدر برای سنجاب سوخت که نگو. قشنگ با داستان ارتباط گرفت. از ایده داستان مصور خیلی خوشمون اومد. لطفا از این محصولات بیشتر تولید کنید. البته برای دختر بزرگم که ۱۳ سالش هست به جذابیت پسرم نبود. اگر ممکنه برای سنین بالاتر هم تولید کنید

 6. 5 out of 5

  (Guest)

  این داستان خیلی باحاله. من فکر می‌ کردم که برای بچم باشه اما خودم هم دو سه باری گوش دادم.

 7. 5 out of 5

  (Guest)

  داستان مداد مشکی عالی بود. دخترم خیلی خوشش اومد. خدا قوت 🙌

 8. 5 out of 5

  (Guest)

  این داستان‌ ها برای بزرگترها هم جذابه. اول اومدم برای بچه ام بگیرم نمونه رو که گوش دادم خودمم درگیر شدم نشستم کامل گوش دادم. خیلی جالب بود. باعث تقویت قدرت تخیل و تصویرسازی برای همه سنین میشه.

 9. 5 out of 5

  (Guest)

  خیلی ایده‌ جالبی بود. برای دختر ۶ ساله‌ ام تهیه کردم. انقدر خوشش اومد که بقیه داستان‌ ها رو هم با هم خریدم. منتظر داستان‌ های بیشتر از شما هستیم.

 10. 5 out of 5

  عالی بود 👍